Lista zgłoszeń

Nr Kierowca Pilot Samochód Grupa
Klasa
12 Fintz Sebastian

Fiat Seicento maxi Kl CC/SC
13 Egg Jajo

Wydmuszka Kl CC/SC
15 Wójciak Michał

Fiat Seicento Kl CC/SC
16 Markiewicz Karol

Fiat Seicento Kl CC/SC
18 Zieliński Grzegorz

Fiat SC. WR Kl CC/SC
19 Fiat cinquecento Grzegorz waligóra

Klasa CC/SC Kl CC/SC
7 Tański Krzysztof

Lada vfts Kl Historyczna
8 Idzi Adam

PF 125p A.Jaroszewicz Kl Historyczna
1 Chruściel Mateusz

Fiat 126p WR Kl 126p
2 Szatanik Marcin

Fiat 126p Kl 126p
3 Danielewicz Marcin

FIAT 126p 650cm Kl 126p
4 Słaby Eugeniusz

Fiat 126p Kl 126p
5 Idzi Arek

PF 126p Kl 126p
6 Sarnowski Leszek

Fiat 126p Kl 126p
48 Flower

BMW Kl RWD Open
49 Pawlaczek Paweł

Kl RWD Open
50 Sawek Sawek

BMW E30 DJRT Kl RWD Open
51 Zapał Dariusz

Kl RWD Open
52 Keplinger Leszek

Łada 2107 VFTiS Kl RWD Open
67 Faryna Grzegorz
. . BMW E36 Kl RWD Open
9 Rebob Lamak

Trabi Kl 1
10 żuchowski Wojciech

Fiat Cinquecento Kl 1
11 Kańduła Paweł

Fiat CC Kl 1
20 Moskal Maciej

Honda Civic Kl 2
21 Fudalej Marek

Fiat Punto Kl 2
22 Jadowski Dawid

Suzuki Swift Kl 2
23 żuk Agata

Operl Corsa Kl 2
24 Gabrysiak. jr Krzysztof

Kl 3
25 Kołpel Mateusz

Mitsubishi Colt Kl 3
26 Stawiak Michał

Honda Civic Kl 3
27 Paca Maciej

Peugeot 106 Kl 3
28 Różańska Monika

Citroen Saxo Kl 3
29 Papaj łukasz

Citroen C2 Kl 3
30 Olbryś Patryk

Peugeot Kl 3
31 Szewczyk Marcin

Peugeot 206 Kl 3
32 Sadkiewicz Tomasz

Citroën C2 Kl 3
34 Alex Jacek

Citroen C2 Kl 3
35 Lachtera łukasz

Honda Civic Kl 4
36 Wąchała Damian

Renault Clio Kl 4
37 Rajter Daniel

Opel Corsa C Kl 4
38 Escobar Pablo

Opel Astra Kl 4
39 Pokora Krystian

Seat Ibiza Kl 4
40 Stadnicki Rafał

Renault Megane Kl 4
41 Siwka Rafał

Peugeot 207 Kl 4
42 Lizakowski Paweł

Opel Astra GSi Kl 4
43 Tyc Arek

Mitsubishi Lancer EVO X Kl 5
44 Gaweł Dawid

Subaru Impreza Kl 5
45 Czerwik Rafał

AUDI RS3 WRC Kl 5
46 Marchewka Mateusz

VW GOLF IV Kl 5
47 Zajkowski Dariusz

Subaru impreza Kl 5
14 Lech Kornel
. . Fiat SC Kl Trening
17 Kańduła Robert
. . Fiat CC Kl Trening
33 Batóg Adrian
. . Citroen C2 1.6 VTS Kl Trening
53 Kościelnik Marian
Kowalski Przemek Fiat Seicento Kl Trening
54 Dąbrowa Kuba
Lewandowska Kasia Fiat SC Kl Trening
55 Lampart Angelika
Olejnik Weronika Fiat Seicento Kl Trening
56 Wesołowski Marcin
Belowski Bartosz Citroen C2 Kl Trening
57 Potyra Kacper
Potyra Robert Citroen C2 Kl Trening
58 Grochowski Andrzej
Zelek Marcin Peugeot 106 Kl Trening
59 Pyda Tomasz
Majda Mariusz Renault Clio Kl Trening
60 Gadowski Adrian
Papaj Kamil Renault Megane Kl Trening
61 żarnowski Marcin
Remelski Grzegorz Subaru Impreza Kl Trening
62 Kuczyńki Robert
Gładysz Rafał Audi 80 Kl Trening
63 Niedźwiecki Jarosław
Jakubowski Mirosław BMW E36 Kl Trening
64 Gamski Bartosz
Gamska Agnieszka E36 Kl Trening
65 Samotyj Marcin
Pawlak Krzysztof Baśka e46 Kl Trening
66 Irla Igor
Wróbel Wojciech BMW E36 Kl Trening