Lista zgłoszeń

Nr Kierowca Pilot Samochód Grupa
Klasa
48 Flower

BMW Kl RWD Open
34 Alex Jacek

Citroen C2 Kl 3
33 Batóg Adrian
. . Citroen C2 1.6 VTS Kl Trening
1 Chruściel Mateusz

Fiat 126p WR Kl 126p
45 Czerwik Rafał

AUDI RS3 WRC Kl 5
3 Danielewicz Marcin

FIAT 126p 650cm Kl 126p
54 Dąbrowa Kuba
Lewandowska Kasia Fiat SC Kl Trening
13 Egg Jajo

Wydmuszka Kl CC/SC
38 Escobar Pablo

Opel Astra Kl 4
67 Faryna Grzegorz
. . BMW E36 Kl RWD Open
19 Fiat cinquecento Grzegorz waligóra

Klasa CC/SC Kl CC/SC
12 Fintz Sebastian

Fiat Seicento maxi Kl CC/SC
21 Fudalej Marek

Fiat Punto Kl 2
24 Gabrysiak. jr Krzysztof

Kl 3
60 Gadowski Adrian
Papaj Kamil Renault Megane Kl Trening
64 Gamski Bartosz
Gamska Agnieszka E36 Kl Trening
44 Gaweł Dawid

Subaru Impreza Kl 5
58 Grochowski Andrzej
Zelek Marcin Peugeot 106 Kl Trening
8 Idzi Adam

PF 125p A.Jaroszewicz Kl Historyczna
5 Idzi Arek

PF 126p Kl 126p
66 Irla Igor
Wróbel Wojciech BMW E36 Kl Trening
22 Jadowski Dawid

Suzuki Swift Kl 2
11 Kańduła Paweł

Fiat CC Kl 1
17 Kańduła Robert
. . Fiat CC Kl Trening
52 Keplinger Leszek

Łada 2107 VFTiS Kl RWD Open
25 Kołpel Mateusz

Mitsubishi Colt Kl 3
53 Kościelnik Marian
Kowalski Przemek Fiat Seicento Kl Trening
62 Kuczyńki Robert
Gładysz Rafał Audi 80 Kl Trening
35 Lachtera łukasz

Honda Civic Kl 4
55 Lampart Angelika
Olejnik Weronika Fiat Seicento Kl Trening
14 Lech Kornel
. . Fiat SC Kl Trening
42 Lizakowski Paweł

Opel Astra GSi Kl 4
46 Marchewka Mateusz

VW GOLF IV Kl 5
16 Markiewicz Karol

Fiat Seicento Kl CC/SC
20 Moskal Maciej

Honda Civic Kl 2
63 Niedźwiecki Jarosław
Jakubowski Mirosław BMW E36 Kl Trening
30 Olbryś Patryk

Peugeot Kl 3
27 Paca Maciej

Peugeot 106 Kl 3
29 Papaj łukasz

Citroen C2 Kl 3
49 Pawlaczek Paweł

Kl RWD Open
39 Pokora Krystian

Seat Ibiza Kl 4
57 Potyra Kacper
Potyra Robert Citroen C2 Kl Trening
59 Pyda Tomasz
Majda Mariusz Renault Clio Kl Trening
37 Rajter Daniel

Opel Corsa C Kl 4
9 Rebob Lamak

Trabi Kl 1
28 Różańska Monika

Citroen Saxo Kl 3
32 Sadkiewicz Tomasz

Citroën C2 Kl 3
65 Samotyj Marcin
Pawlak Krzysztof Baśka e46 Kl Trening
6 Sarnowski Leszek

Fiat 126p Kl 126p
50 Sawek Sawek

BMW E30 DJRT Kl RWD Open
41 Siwka Rafał

Peugeot 207 Kl 4
4 Słaby Eugeniusz

Fiat 126p Kl 126p
40 Stadnicki Rafał

Renault Megane Kl 4
26 Stawiak Michał

Honda Civic Kl 3
2 Szatanik Marcin

Fiat 126p Kl 126p
31 Szewczyk Marcin

Peugeot 206 Kl 3
7 Tański Krzysztof

Lada vfts Kl Historyczna
43 Tyc Arek

Mitsubishi Lancer EVO X Kl 5
36 Wąchała Damian

Renault Clio Kl 4
56 Wesołowski Marcin
Belowski Bartosz Citroen C2 Kl Trening
15 Wójciak Michał

Fiat Seicento Kl CC/SC
47 Zajkowski Dariusz

Subaru impreza Kl 5
51 Zapał Dariusz

Kl RWD Open
18 Zieliński Grzegorz

Fiat SC. WR Kl CC/SC
61 żarnowski Marcin
Remelski Grzegorz Subaru Impreza Kl Trening
10 żuchowski Wojciech

Fiat Cinquecento Kl 1
23 żuk Agata

Operl Corsa Kl 2