Statystyki rajdu

Pozycja w klasyfikacji generalnej

Zwycięzcy Klasyfikacja generalna

Lp. Kierowca Pilot Samochód Czas Kara Str pierw
Str pop
1 Pawarski Bartosz
 
Mitsubishi Evo IX 0:13:18.00
2 żurawek Mariusz
 
MItsubishi Lancer Evo 0:13:33.00 00:15.00
3 Jeczeń Robert
 
Subaru Impreza 0:14:07.20 00:49.20

Zwycięzcy Kl 6

Lp. Kierowca Pilot Samochód Czas Kara Str pierw
Str pop
Jeszcze nie ma wyników

Zwycięzcy Kl 5

Lp. Kierowca Pilot Samochód Czas Kara Str pierw
Str pop
1 Pawarski Bartosz
 
Mitsubishi Evo IX 0:13:18.00
2 żurawek Mariusz
 
MItsubishi Lancer Evo 0:13:33.00 00:15.00
3 Jeczeń Robert
 
Subaru Impreza 0:14:07.20 00:49.20

Zwycięzcy Kl 4

Lp. Kierowca Pilot Samochód Czas Kara Str pierw
Str pop
1 Figurski Dawid
 
Opel Kadett 0:14:26.20
2 Chamielec Tomasz
 
Renault clio 0:14:29.50 00:03.30
3 Lachtera łukasz
 
Honda Civic 0:14:49.20 00:23.00

Zwycięzcy Kl 3

Lp. Kierowca Pilot Samochód Czas Kara Str pierw
Str pop
1 Klimuntowski Michał
 
Honda Civic 0:14:59.70
2 Bortkiewicz Roman
 
Honda Civic 0:15:44.20 00:44.50
3 Smyczek Andrzej
 
Honda CRX 0:15:56.30 00:56.60

Zwycięzcy Kl 2

Lp. Kierowca Pilot Samochód Czas Kara Str pierw
Str pop
1 Motowilczuk Krzysztof
 
Opel Corsa 0:16:04.90
2 Skadorwa Mateusz
 
Kia Picanto 0:16:24.30 00:19.40
3 Moskal Maciej
 
Honda Civic 0:16:26.60 00:21.70

Zwycięzcy Kl 1

Lp. Kierowca Pilot Samochód Czas Kara Str pierw
Str pop
1 Słabowski łukasz
 
Fiat 126p 0:18:08.70
2 Kańduła Paweł
 
Fiat cc 0:18:09.60 00:00.90

Zwycięzcy Kl RWD Open

Lp. Kierowca Pilot Samochód Czas Kara Str pierw
Str pop
1 Puszkinen Kacper
 
BMW 0:14:33.90
2 Zawadzki Michał
 
BMW Power E36 0:14:51.30 00:17.40
3 Jarząbek Maciej
 
BMW 323ti 0:15:02.10 00:28.20

Zwycięzcy Kl Historyczna

Lp. Kierowca Pilot Samochód Czas Kara Str pierw
Str pop
Jeszcze nie ma wyników

Zwycięzcy Kl 126p

Lp. Kierowca Pilot Samochód Czas Kara Str pierw
Str pop
1 Kędzierski Piotr
 
Fiat 126p 0:19:29.00
2 Słaby Eugeniusz
 
Fiat 126p 0:20:13.00 00:44.00
3 Skórka Patryk
 
Fiat 126p 0:20:45.20 01:16.20

Zwycięzcy Kl Junior

Lp. Kierowca Pilot Samochód Czas Kara Str pierw
Str pop
Jeszcze nie ma wyników

Zwycięzcy Kl Trening

Lp. Kierowca Pilot Samochód Czas Kara Str pierw
Str pop
1 Patyk Marcin
Patyk Kamil
Peugeot 208 0:14:36.00
2 Niwergol Marcin
Niwergol Eryk
PEUGEOT 208 R2 0:14:51.50 00:15.50
3 Grobelny Michał
. .
Skoda Felicia 0:16:06.60 01:30.60

Zwycięzcy Kl class_ccsc

Lp. Kierowca Pilot Samochód Czas Kara Str pierw
Str pop
1 Fintz Sebastian
 
Fiat SC MAXI 0:15:45.90
2 Rebob Limak
... .
Trabant . 0:16:00.20 00:14.30
3 Keplinger Jarosław
 
Fiat SC 0:16:09.00 00:23.10

Zwycięzcy odcinków specjalnych

OS Odcinek specjalny Kierowca
Pilot
Grupa Klasa Samochód Czas odcinka
1 Kamionki Majdziak Kl 4 Toyota Celica 00:00.00
2 Kamionki Jaskulski Kl 4 VW golf 00:00.00
3 Kamionki Idzi Kl 126p Fiat 126p AKR-RT 00:00.00
4 Kamionki Osicki Kl 3 PEUGEOT 206 00:00.00
5 Kamionki Grochowski / . Kl Trening Peugeot 106 00:00.00

Niesklasyfikowani

Lp. OS Nr Kierowca
Pilot
Powód
Wszyscy jadą