Statystyki rajdu

Pozycja w klasyfikacji generalnej

Zwycięzcy Klasyfikacja generalna

Lp. Kierowca Pilot Samochód Czas Kara Str pierw
Str pop
1 Tyc Arek
 
Mitsubishi Lancer EVO X 0:13:24.90
2 żarnowski Marcin
Remelski Grzegorz
Subaru Impreza 0:14:11.40 00:46.50
3 Niedźwiecki Jarosław
Jakubowski Mirosław
BMW E36 0:14:26.20 01:01.30

Zwycięzcy Kl 5

Lp. Kierowca Pilot Samochód Czas Kara Str pierw
Str pop
1 Tyc Arek
 
Mitsubishi Lancer EVO X 0:13:24.90
2 Gaweł Dawid
 
Subaru Impreza 0:14:36.80 01:11.90
3 Zajkowski Dariusz
 
Subaru impreza 0:15:08.80 01:43.90

Zwycięzcy Kl 4

Lp. Kierowca Pilot Samochód Czas Kara Str pierw
Str pop
1 Siwka Rafał
 
Peugeot 207 0:15:15.10
2 Lachtera łukasz
 
Honda Civic 0:15:17.30 00:02.20
3 Rajter Daniel
 
Opel Corsa C 0:15:37.10 00:22.00

Zwycięzcy Kl 3

Lp. Kierowca Pilot Samochód Czas Kara Str pierw
Str pop
1 Olbryś Patryk
 
Peugeot 0:15:41.80
2 Stawiak Michał
 
Honda Civic 0:16:08.30 00:26.50
3 Papaj łukasz
 
Citroen C2 0:16:13.40 00:31.60

Zwycięzcy Kl 2

Lp. Kierowca Pilot Samochód Czas Kara Str pierw
Str pop
1 Fudalej Marek
 
Fiat Punto 0:15:53.50
2 Moskal Maciej
 
Honda Civic 0:16:17.20 00:23.70
3 żuk Agata
 
Operl Corsa 0:17:51.30 01:57.80

Zwycięzcy Kl 1

Lp. Kierowca Pilot Samochód Czas Kara Str pierw
Str pop
1 Rebob Lamak
 
Trabi 0:17:16.80
2 Kańduła Paweł
 
Fiat CC 0:18:47.90 01:31.10
3 żuchowski Wojciech
 
Fiat Cinquecento 0:20:38.40 03:21.60

Zwycięzcy Kl RWD Open

Lp. Kierowca Pilot Samochód Czas Kara Str pierw
Str pop
1 Flower
 
BMW 0:14:40.60
2 Sawek Sawek
 
BMW E30 DJRT 0:14:53.00 00:12.40
3 Zapał Dariusz
 
0:15:44.40 01:03.80

Zwycięzcy Kl RWD pow 2000

Lp. Kierowca Pilot Samochód Czas Kara Str pierw
Str pop
Jeszcze nie ma wyników

Zwycięzcy Kl Historyczna

Lp. Kierowca Pilot Samochód Czas Kara Str pierw
Str pop
1 Tański Krzysztof
 
Lada vfts 0:18:06.40
2 Idzi Adam
 
PF 125p A.Jaroszewicz 0:19:29.70 01:23.30

Zwycięzcy Kl 126p

Lp. Kierowca Pilot Samochód Czas Kara Str pierw
Str pop
1 Danielewicz Marcin
 
FIAT 126p 650cm 0:20:57.80
2 Sarnowski Leszek
 
Fiat 126p 0:21:43.60 00:45.80
3 Słaby Eugeniusz
 
Fiat 126p 0:25:04.70 04:06.90

Zwycięzcy Kl Junior

Lp. Kierowca Pilot Samochód Czas Kara Str pierw
Str pop
Jeszcze nie ma wyników

Zwycięzcy Kl Trening

Lp. Kierowca Pilot Samochód Czas Kara Str pierw
Str pop
1 żarnowski Marcin
Remelski Grzegorz
Subaru Impreza 0:14:11.40
2 Niedźwiecki Jarosław
Jakubowski Mirosław
BMW E36 0:14:26.20 00:14.80
3 Irla Igor
Wróbel Wojciech
BMW E36 0:15:34.10 01:22.70

Zwycięzcy Kl CC/SC

Lp. Kierowca Pilot Samochód Czas Kara Str pierw
Str pop
1 Fintz Sebastian
 
Fiat Seicento maxi 0:15:25.90
2 Fiat cinquecento Grzegorz waligóra
 
Klasa CC/SC 0:16:01.50 00:35.60
3 Zieliński Grzegorz
 
Fiat SC. WR 0:16:07.30 00:41.40

Zwycięzcy odcinków specjalnych

OS Odcinek specjalny Kierowca
Pilot
Grupa Klasa Samochód Czas odcinka
1 Kamionki Słaby Kl 126p Fiat 126p 00:00.00
2 Kamionki Chruściel Kl 126p Fiat 126p WR 00:00.00
3 Kamionki Tyc Kl 5 Mitsubishi Lancer EVO X 03:25.90
4 Kamionki Tyc Kl 5 Mitsubishi Lancer EVO X 03:22.20
5 Kamionki Tyc Kl 5 Mitsubishi Lancer EVO X 03:21.20

Niesklasyfikowani

Lp. OS Nr Kierowca
Pilot
Powód
Wszyscy jadą