Statystyki rajdu

Pozycja w klasyfikacji generalnej

Zwycięzcy Klasyfikacja generalna

Lp. Kierowca Pilot Samochód Czas Kara Str pierw
Str pop
1 Żurawek Mariusz
. .
Mitsubishi Lancer EVO VI 0:15:51.40 00:05
2 Meliński Rafał
 
Citroen Saxo 0:16:39.90 00:48.50
3 Kulej Tomasz
Rybeczka Mateusz
Peugeot 206 0:16:48.90 00:57.50

Zwycięzcy Kl 5

Lp. Kierowca Pilot Samochód Czas Kara Str pierw
Str pop
1 Żurawek Mariusz
. .
Mitsubishi Lancer EVO VI 0:15:51.40 00:05
2 Kłassen Krzysztof
 
Audi Quattro 0:17:26.30 01:34.90
3 Vader Darth
Mary Elizabeth
AŁDI 80 KŁATRO 0:20:44.60 00:10 04:53.20

Zwycięzcy Kl 4

Lp. Kierowca Pilot Samochód Czas Kara Str pierw
Str pop
1 Kulej Tomasz
Rybeczka Mateusz
Peugeot 206 0:16:48.90
2 Balawejder Kaha
Balawejder Adam
Mazda MX5 0:17:11.00 00:05 00:22.10
3 Płucienniczak łukasz
 
Peugeot 206 0:17:40.00 00:05 00:51.10

Zwycięzcy Kl 3

Lp. Kierowca Pilot Samochód Czas Kara Str pierw
Str pop
1 Meliński Rafał
 
Citroen Saxo 0:16:39.90
2 Grzędziński Krzysztof
Wilk Magdalena
Citroën C2 0:17:08.70 00:28.80
3 Gawlikowski Kacper
Gawlikowski Jakub
Mitsubishi colt 0:18:04.10 00:30 01:24.20

Zwycięzcy Kl 2

Lp. Kierowca Pilot Samochód Czas Kara Str pierw
Str pop
1 Żuk Agata
ślązak Vanessa
Opel Corsa 0:18:07.80 00:05
2 Duda Eryk
 
Citroen saxo Vts 0:20:31.90 02:24.10
3 Fudalej Marek
 
Fiat punto 0:23:26.10 05:18.30

Zwycięzcy Kl 1

Lp. Kierowca Pilot Samochód Czas Kara Str pierw
Str pop
1 Kadłubiak Paweł
 
Fiat 126p 0:24:32.80
2 Rebob Limak
 
Trabi Wessel Werk Racing 0:43:02.50 18:29.70

Zwycięzcy Kl RWD Open

Lp. Kierowca Pilot Samochód Czas Kara Str pierw
Str pop
1 Bednarz Michał
Kraska Bartosz
BMW E36 328 0:17:15.50
2 Jagielnicki Bartosz
Wiecha Paulina
BMW . . 0:17:15.50 00:05 00:00.00
3 Stachowiak Włodzimierz
Urbaniak Mateusz
Ford Sierra 0:19:42.10 02:26.60

Zwycięzcy Kl Historyczna

Lp. Kierowca Pilot Samochód Czas Kara Str pierw
Str pop
1 Idzi Adam
 
Fiat 125p 0:22:05.30 00:30

Zwycięzcy Kl 126p

Lp. Kierowca Pilot Samochód Czas Kara Str pierw
Str pop
1 Kozioł Andrzej
 
Fiat 126p 0:20:23.40
2 Górajec Artur
 
Fiat 126 0:20:59.70 00:36.30
3 Pendzel Darek
Bilska Ania
Fiat 126p 0:22:51.60 02:28.20

Zwycięzcy Kl Trening

Lp. Kierowca Pilot Samochód Czas Kara Str pierw
Str pop
1 Pocielej Michał
Antoniak Michał
Citroen C2 0:17:47.40
2 Augustyniak Michał
Augustyniak łukasz
KIA PICANTO 0:18:46.30 00:58.90
3 Wołowiec Dominiki
Wołowiec Piotr
Honda CIvic 0:19:11.70 01:24.30

Zwycięzcy Kl CC/SC

Lp. Kierowca Pilot Samochód Czas Kara Str pierw
Str pop
1 Postawka Michał
. .
Fiat Seicento 0:18:44.80
2 Kańduła Robert
Kańduła Marcin
Fiat Cinquecento 0:19:18.70 00:33.90
3 Drozdek Sławek
 
Fiat Cinqucento 0:23:00.30 04:15.50

Zwycięzcy odcinków specjalnych

OS Odcinek specjalny Kierowca
Pilot
Grupa Klasa Samochód Czas odcinka
1 Kamionki Żurawek / . Kl 5 Mitsubishi Lancer EVO VI 03:46.50
2 Kamionki Żurawek / . Kl 5 Mitsubishi Lancer EVO VI 03:58.50
3 Kamionki Żurawek / . Kl 5 Mitsubishi Lancer EVO VI 03:50.90
4 Kamionki Żurawek / . Kl 5 Mitsubishi Lancer EVO VI 03:56.60
5 Kamionki Żurawek / . Kl 5 Mitsubishi Lancer EVO VI 04:00.40

Niesklasyfikowani

Lp. OS Nr Kierowca
Pilot
Powód
Wszyscy jadą