Lista startowa Podjazdy treningowe  2021-06-06

Nr Godzina startu Kierowca Pilot Samochód Grupa
Klasa
1 09:30:00 Chruściel Mateusz Fiat 126p WR Kl 126p
2 09:31:00 Szatanik Marcin Fiat 126p Kl 126p
3 09:32:00 Danielewicz Marcin FIAT 126p 650cm Kl 126p
4 09:33:00 Słaby Eugeniusz Fiat 126p Kl 126p
5 09:34:00 Idzi Arek PF 126p Kl 126p
6 09:35:00 Sarnowski Leszek Fiat 126p Kl 126p
7 09:36:00 Tański Krzysztof Lada vfts Kl Historyczna
8 09:37:00 Idzi Adam PF 125p A.Jaroszewicz Kl Historyczna
9 09:38:00 Rebob Lamak Trabi Kl 1
10 09:39:00 żuchowski Wojciech Fiat Cinquecento Kl 1
11 09:40:00 Kańduła Paweł Fiat CC Kl 1
12 09:41:00 Fintz Sebastian Fiat Seicento maxi Kl CC/SC
13 09:42:00 Egg Jajo Wydmuszka Kl CC/SC
14 09:43:00 Lech Kornel . . Fiat SC Kl Trening
15 09:44:00 Wójciak Michał Fiat Seicento Kl CC/SC
16 09:45:00 Markiewicz Karol Fiat Seicento Kl CC/SC
17 09:47:00 Kańduła Robert . . Fiat CC Kl Trening
18 09:48:00 Zieliński Grzegorz Fiat SC. WR Kl CC/SC
19 09:49:00 Fiat cinquecento Grzegorz waligóra Klasa CC/SC Kl CC/SC
20 09:50:00 Moskal Maciej Honda Civic Kl 2
21 09:51:00 Fudalej Marek Fiat Punto Kl 2
22 09:52:00 Jadowski Dawid Suzuki Swift Kl 2
23 09:53:00 żuk Agata Operl Corsa Kl 2
24 09:54:00 Gabrysiak. jr Krzysztof Kl 3
25 09:55:00 Kołpel Mateusz Mitsubishi Colt Kl 3
26 09:56:00 Stawiak Michał Honda Civic Kl 3
27 09:57:00 Paca Maciej Peugeot 106 Kl 3
28 09:58:00 Różańska Monika Citroen Saxo Kl 3
29 09:59:00 Papaj łukasz Citroen C2 Kl 3
30 10:00:00 Olbryś Patryk Peugeot Kl 3
31 10:01:00 Szewczyk Marcin Peugeot 206 Kl 3
32 10:02:00 Sadkiewicz Tomasz Citroën C2 Kl 3
33 10:03:00 Batóg Adrian . . Citroen C2 1.6 VTS Kl Trening
34 10:04:00 Alex Jacek Citroen C2 Kl 3
35 10:05:00 Lachtera łukasz Honda Civic Kl 4
36 10:06:00 Wąchała Damian Renault Clio Kl 4
37 10:07:00 Rajter Daniel Opel Corsa C Kl 4
38 10:08:00 Escobar Pablo Opel Astra Kl 4
39 10:09:00 Pokora Krystian Seat Ibiza Kl 4
40 10:10:00 Stadnicki Rafał Renault Megane Kl 4
41 10:11:00 Siwka Rafał Peugeot 207 Kl 4
42 10:12:00 Lizakowski Paweł Opel Astra GSi Kl 4
43 10:13:00 Tyc Arek Mitsubishi Lancer EVO X Kl 5
44 10:14:00 Gaweł Dawid Subaru Impreza Kl 5
45 10:15:00 Czerwik Rafał AUDI RS3 WRC Kl 5
46 10:16:00 Marchewka Mateusz VW GOLF IV Kl 5
47 10:17:00 Zajkowski Dariusz Subaru impreza Kl 5
48 10:18:00 Flower BMW Kl RWD Open
49 10:19:00 Pawlaczek Paweł Kl RWD Open
50 10:20:00 Sawek Sawek BMW E30 DJRT Kl RWD Open
51 10:21:00 Zapał Dariusz Kl RWD Open
52 10:22:00 Keplinger Leszek Łada 2107 VFTiS Kl RWD Open
53 10:23:00 Kościelnik Marian Kowalski Przemek Fiat Seicento Kl Trening
54 10:24:00 Dąbrowa Kuba Lewandowska Kasia Fiat SC Kl Trening
55 10:25:00 Lampart Angelika Olejnik Weronika Fiat Seicento Kl Trening
56 10:26:00 Wesołowski Marcin Belowski Bartosz Citroen C2 Kl Trening
57 10:27:00 Potyra Kacper Potyra Robert Citroen C2 Kl Trening
58 10:28:00 Grochowski Andrzej Zelek Marcin Peugeot 106 Kl Trening
59 10:29:00 Pyda Tomasz Majda Mariusz Renault Clio Kl Trening
60 10:30:00 Gadowski Adrian Papaj Kamil Renault Megane Kl Trening
61 10:31:00 żarnowski Marcin Remelski Grzegorz Subaru Impreza Kl Trening
62 10:32:00 Kuczyńki Robert Gładysz Rafał Audi 80 Kl Trening
63 10:33:00 Niedźwiecki Jarosław Jakubowski Mirosław BMW E36 Kl Trening
64 10:34:00 Gamski Bartosz Gamska Agnieszka E36 Kl Trening
65 10:35:00 Samotyj Marcin Pawlak Krzysztof Baśka e46 Kl Trening
66 10:36:00 Irla Igor Wróbel Wojciech BMW E36 Kl Trening
67 10:37:00 Faryna Grzegorz . . BMW E36 Kl RWD Open