Lista startowa Podjazdy wyścigowe  2021-06-06

Nr Godzina startu Kierowca Pilot Samochód Grupa
Klasa
1 11:00:00 Chruściel Mateusz Fiat 126p WR Kl 126p
2 11:01:00 Szatanik Marcin Fiat 126p Kl 126p
3 11:02:00 Danielewicz Marcin FIAT 126p 650cm Kl 126p
4 11:03:00 Słaby Eugeniusz Fiat 126p Kl 126p
5 11:04:00 Idzi Arek PF 126p Kl 126p
6 11:05:00 Sarnowski Leszek Fiat 126p Kl 126p
7 11:06:00 Tański Krzysztof Lada vfts Kl Historyczna
8 11:07:00 Idzi Adam PF 125p A.Jaroszewicz Kl Historyczna
9 11:08:00 Rebob Lamak Trabi Kl 1
10 11:09:00 żuchowski Wojciech Fiat Cinquecento Kl 1
11 11:10:00 Kańduła Paweł Fiat CC Kl 1
12 11:11:00 Fintz Sebastian Fiat Seicento maxi Kl CC/SC
13 11:12:00 Egg Jajo Wydmuszka Kl CC/SC
14 11:13:00 Lech Kornel . . Fiat SC Kl Trening
15 11:14:00 Wójciak Michał Fiat Seicento Kl CC/SC
16 11:15:00 Markiewicz Karol Fiat Seicento Kl CC/SC
17 11:16:00 Kańduła Robert . . Fiat CC Kl Trening
18 11:17:00 Zieliński Grzegorz Fiat SC. WR Kl CC/SC
19 11:18:00 Fiat cinquecento Grzegorz waligóra Klasa CC/SC Kl CC/SC
20 11:19:00 Moskal Maciej Honda Civic Kl 2
21 11:20:00 Fudalej Marek Fiat Punto Kl 2
22 11:21:00 Jadowski Dawid Suzuki Swift Kl 2
23 11:22:00 żuk Agata Operl Corsa Kl 2
24 11:23:00 Gabrysiak. jr Krzysztof Kl 3
25 11:24:00 Kołpel Mateusz Mitsubishi Colt Kl 3
26 11:25:00 Stawiak Michał Honda Civic Kl 3
27 11:26:00 Paca Maciej Peugeot 106 Kl 3
28 11:27:00 Różańska Monika Citroen Saxo Kl 3
29 11:28:00 Papaj łukasz Citroen C2 Kl 3
30 11:29:00 Olbryś Patryk Peugeot Kl 3
31 11:30:00 Szewczyk Marcin Peugeot 206 Kl 3
32 11:31:00 Sadkiewicz Tomasz Citroën C2 Kl 3
33 11:32:00 Batóg Adrian . . Citroen C2 1.6 VTS Kl Trening
34 11:33:00 Alex Jacek Citroen C2 Kl 3
35 11:34:00 Lachtera łukasz Honda Civic Kl 4
36 11:35:00 Wąchała Damian Renault Clio Kl 4
37 11:36:00 Rajter Daniel Opel Corsa C Kl 4
38 11:37:00 Escobar Pablo Opel Astra Kl 4
39 11:38:00 Pokora Krystian Seat Ibiza Kl 4
40 11:39:00 Stadnicki Rafał Renault Megane Kl 4
41 11:40:00 Siwka Rafał Peugeot 207 Kl 4
42 11:41:00 Lizakowski Paweł Opel Astra GSi Kl 4
43 11:42:00 Tyc Arek Mitsubishi Lancer EVO X Kl 5
44 11:43:00 Gaweł Dawid Subaru Impreza Kl 5
45 11:44:00 Czerwik Rafał AUDI RS3 WRC Kl 5
46 11:45:00 Marchewka Mateusz VW GOLF IV Kl 5
47 11:46:00 Zajkowski Dariusz Subaru impreza Kl 5
48 11:47:00 Flower BMW Kl RWD Open
49 11:48:00 Pawlaczek Paweł Kl RWD Open
50 11:49:00 Sawek Sawek BMW E30 DJRT Kl RWD Open
51 11:50:00 Zapał Dariusz Kl RWD Open
52 11:51:00 Keplinger Leszek Łada 2107 VFTiS Kl RWD Open
53 11:52:00 Kościelnik Marian Kowalski Przemek Fiat Seicento Kl Trening
54 11:53:00 Dąbrowa Kuba Lewandowska Kasia Fiat SC Kl Trening
55 11:54:00 Lampart Angelika Olejnik Weronika Fiat Seicento Kl Trening
56 11:55:00 Wesołowski Marcin Belowski Bartosz Citroen C2 Kl Trening
57 11:56:00 Potyra Kacper Potyra Robert Citroen C2 Kl Trening
58 11:57:00 Grochowski Andrzej Zelek Marcin Peugeot 106 Kl Trening
59 11:58:00 Pyda Tomasz Majda Mariusz Renault Clio Kl Trening
60 11:59:00 Gadowski Adrian Papaj Kamil Renault Megane Kl Trening
61 12:00:00 żarnowski Marcin Remelski Grzegorz Subaru Impreza Kl Trening
62 12:01:00 Kuczyńki Robert Gładysz Rafał Audi 80 Kl Trening
63 12:02:00 Niedźwiecki Jarosław Jakubowski Mirosław BMW E36 Kl Trening
64 12:03:00 Gamski Bartosz Gamska Agnieszka E36 Kl Trening
65 12:04:00 Samotyj Marcin Pawlak Krzysztof Baśka e46 Kl Trening
66 12:05:00 Irla Igor Wróbel Wojciech BMW E36 Kl Trening
67 12:06:00 Faryna Grzegorz . . BMW E36 Kl RWD Open